Kontakt

Nájdete nás v Bratislave – v mestskej časti Dúbravka. Pohodlne sa k nám dostanete z diaľnice a zaparkovať môžete zdarma v uzavretom areáli priamo pred vstupom do budovy.

  • Kontakt pre záujemcov o konzultáciu: +421 948 835 695
  • Kontakt pre otvorenie brány: +421 948 487 980
     

Na konzultáciu prosím prichádzajte maximálne 5 minút pred termínom. Ak prichádzate autom, zavolajte nám, keď budete pred bránou a my vám otvoríme. Následne zaparkujte na vyhradenom mieste „AVARE“. Ak prichádzate peši, zazvoňte na bránke a otvoríme vám. Následne vojdite priamo do priestorov centra.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o konzultáciu u nás, vyplňte nižšie uvedený kontaktný formulár. Uveďte prosím váš vek (ak máte záujem o konzultáciu vy sám/sama), alebo vek vášho dieťaťa a stručne popíšte ťažkosti. Ak máte Gmail adresu, odporúčame sledovať spam priečinok, je možné, že vám email od nás skončí tam. Po odoslaní formuláru vás budeme v priebehu najbližších dní telefonicky kontaktovať, aby sme si objasnili detaily vašich ťažkostí, a spoločne si urobili jasnejšie v tom, či vám vieme pomôcť, alebo vás nasmerujeme k iným špecialistom.

V prípade, že vám budeme vedieť pomôcť, obdržíte email s úvodnými informáciami (postup práce s klientom, cenník). V prípade, že budete s podmienkami súhlasiť, vyplníte priložený online dotazník (link nájdete v emaile). Po jeho obdržaní si dotazník podrobne preštudujeme a budeme vás telefonicky kontaktovať a dohodneme si termín úvodnej konzultácie.

Čakacia doba na termín je približne 1 až 2 mesiace. Ak máte záujem o prednostný termín (do 30 dní od obdržania vášho vyplneného dotazníka), uveďte to prosím do kontaktného formulára.

UPOZORNENIE: vzhľadom na plný stav klientov, upozorňujeme záujemcov o konzultáciu v našom centre, že vstupné dotazníky budú vybavované priebežne podľa toho, ako sa uvoľní miesto.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na stretnutie s vami.

COVID 19 / Opatrenia: Aktuálne fungujeme bez obmedzení. Avšak na konzultácie je potrebné prísť v maximálnom počte dieťa + 1 dospelý.

Kontaktný formulár

kontaktný formular
Jedná sa o klienta

Adresa:

Centrum Avare
Na Vrátkach 1/F
841 01 Bratislava

Pracovný čas:

od 8:00 do 16.30
Pondelok – Piatok
(len na objednávku)

(píšte kedykoľvek, odpovedáme hneď ako je to možné)

(ak nezdvíhame, pracujeme s klientom a zavoláme vám späť hneď ako to bude možné)