Služby pre dospelých klientov

Neexistuje život bez ťažkostí. Každý z nás čelí skôr alebo neskôr vo svojom živote nejakej kríze. Či už sa jedná o krízu v osobnom, partnerskom, alebo pracovnom živote, vždy je spojená s pocitmi neistoty, strachu, hnevu, možno aj osamelosti, bezmocnosti a beznádeje.

Alebo len proste kráčame životom a uvedomíme si, že niečo v ňom chceme a potrebujeme zmeniť. Len akosi nevieme presne čo a ako to urobiť.

Niekedy si neveríme, že to dokážeme, že na to máme. Máme strach vykročiť vpred do neznáma, pretože nevieme, čo to bude pre nás, alebo ľudí, na ktorých nám záleží znamenať. Miestami vieme, že musíme urobiť neľahké rozhodnutie a otáľame s tým, pretože sa bojíme, že tým niekomu spôsobíme trápenie. A tak prešlapujeme na mieste s nepokojom v duši a nevieme čo urobiť. V horšom prípade čelíme strate svojich milovaných blízkych, alebo partnerským nezhodám či rozchodom. V takýchto situáciách môžu byť nápomocné naše služby pre dospelých klientov.

Služby pre dospelých klientov
Služby pre dospelých

Možno opakujeme dookola tie isté vzorce správania, ktoré nám prinášajú viac trápenia ako úžitku. Len ako z nich von? Čo nám bráni fungovať inak? Čoho sa musíme vzdať, aby sme začali žiť inak? Kvôli komu žijeme svoj život tak, ako žijeme? Žijeme vôbec taký život, aký chceme žiť? Čo by sme urobili inak, keby sme sa nebáli?

Na svojej ceste životom si kladieme množstvo podobných otázok. Niekedy nahlas, no väčšinou v tichosti, sami v sebe. Kladieme si však tie správne otázky, ktoré nás niekam posunú?

Každý z nás máme niekedy pocit, že sa nám svet rúca ako domček z karát, že strácame pevnú pôdu pod nohami a nemáme sa o čo oprieť. Vieme, že chceme a potrebujeme niečo zmeniť, no nevieme presne čo a ako.

A to je tá správna chvíľa vyhľadať niekoho, kto nám pomôže pozrieť sa do svojho vnútra a hľadať odpovede na všetky tie kľúčové a podstatné otázky. Niekoho, kto bude pri nás, keď sa budeme zamýšľať nad tým, čo je pre nás dôležité, keď budeme neisto nachádzať odvahu vykročiť a priblížiť sa bližšie k samým sebe.

Niekoho, pri kom sa môžeme cítiť slobodne a v bezpečí.

Dovoľte nám sprevádzať vás na vašej ceste sebapoznania a vášho osobnostného rozvoja. Sme skúsení terapeuti a kouči, s potrebným vzdelaním a dlhoročnou praxou.

Dovoľte sami sebe zažiť, že sa môžete cítiť oveľa lepšie, že môžete žiť ďaleko slobodnejšie, že opäť môžete uchopiť svoj život do vašich vlastných rúk. Tak akosi inak – pevnejšie, sebavedomejšie a radostnejšie.

Každá kríza a každý problém je príležitosťou pre rast a zmenu. Poďte zmeniť to, čo je treba zmeniť a nestrácajte čas. My vám v tom pomôžeme.

S každým dospelým klientom pracujeme individuálne, na základe jeho ťažkostí, potrieb a cieľov, ktoré chce dosiahnuť. Využívame pri tom širokú škálu služieb a intervenčných postupov.

Netrápte sa viac, ako musíte
a príďte si k nám pre pomoc.

Intervenčný program zostavujeme na mieru podľa ťažkostí, potrieb klienta, a cieľa, ktorý chce dosiahnuť. Využívame pri tom širokú škálu služieb a intervenčných postupov.

Chcete vedieť, či vám vieme pomôcť? Vyplňte dotazník a my sa vám ozveme.

Využívame širokú škálu
intervenčných postupov pre dospelých klientov

INPP

Pohybový program zameraný na prácu s reflexami, motorikou a koordináciou.

Bilaterálna
integrácia

Efektívny tréning na prepájanie kognície (myslenia) s motorikou (pohybom).

Koučing

Zameriava sa na osobný rozvoj jednotlivca, na nachádzanie jeho vnútornej sily a motivácie dosiahnuť stanovené ciele.

Tomatis®

Komplexná neurosenzorická stimulácia, zlepšuje reč, pamäť, pozornosť a emočnú reguláciu.

JIAS sluchový tréning

Pomáha zlepšovať reč, výslovnosť, čítanie, komunikáciu a koncentráciu.

Konštelácie

Náhľad do rodinného systému klienta, ktorý ponúka možnosť zmeniť zabehané vzorce správania.

Výchovné
poradenstvo

Výchovné štýly, rola otca a matky, pravidlá a povinnosti členov domácnosti a pod.

Forbrain®

Špeciálne slúchadlá, ktoré pomáhajú rozvíjať reč, pozornosť a pamäť.

Chcete vedieť,
či vám vieme pomôcť?

Vyplňte dotazník a my sa vám ozveme.

Povedali o nás