Kontaktný formulár

kontaktný formular
Jedná sa o klienta

Ak máte záujem o konzultáciu u nás, vyplňte uvedený kontaktný formulár. Uveďte prosím váš vek (ak máte záujem o konzultáciu vy sám/sama), alebo vek vášho dieťaťa a stručne popíšte ťažkosti. Ak máte Gmail adresu, odporúčame sledovať spam priečinok, je možné, že vám email od nás skončí tam. Po odoslaní formuláru vás budeme v priebehu najbližších dní telefonicky kontaktovať, aby sme si objasnili detaily vašich ťažkostí, a spoločne si urobili jasnejšie v tom, či vám vieme pomôcť, alebo vás nasmerujeme k iným špecialistom.

V prípade, že vám budeme vedieť pomôcť, obdržíte email s úvodnými informáciami (postup práce s klientom, cenník). V prípade, že budete s podmienkami súhlasiť, vyplníte priložený online dotazník (link nájdete v emaile). Po jeho obdržaní si dotazník podrobne preštudujeme a budeme vás telefonicky kontaktovať a dohodneme si termín úvodnej konzultácie.

Čakacia doba na termín je približne 1 až 2 mesiace. Ak máte záujem o prednostný termín (do 30 dní od obdržania vášho vyplneného dotazníka), uveďte to prosím do kontaktného formulára.