POZVÁNKA: Odborný seminár – metóda INPP- február 2015 – Bratislava

Odborný seminár: „Poruchy učenia, správania a koncentrácie a ich neuro-fyziologické príčiny.“

Záujemcov o účasť na tomto seminári by sme radi informovali, že aj napriek uzávierke prihlášok, ktorá bola 11.2.2015, máme ešte niekoľko miest voľných. V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na info@avare.sk / +421 948 487 980 a vyplnte online prihlášku. Ďakujeme a tešíme sa na Vás!

Aj vy sa až príliš často stretávate s deťmi trpiacimi poruchami učenia, správania a koncentrácie a ste konfrontovaní s tým, že práca s nimi nie je vôbec jednoduchá? Aj vy máte pocit, že týchto detí akosi pribúda a my v podstate ani celkom presne nevieme aké príčiny tieto poruchy majú? Prečo sú niekedy bežné špeciálno-pedagogické nápravy nepostačujúce a dieťa stagnuje, alebo progres nie je taký, aký by sme si všetci priali? Aké iné možnosti by sme mohli pri svojej práci s týmito deťmi využívať?

Pozývame vás na odborný informačný seminár pod názvom „Poruchy učenia, správania, poruchy koncentrácie, ADHD, ADD, Aspergerov syndróm a ich neurofyziologické príčiny”, ktorý vám ponúkne viac, ako len odpovede na tieto otázky. Je to jedinečný seminár svojho druhu na Slovensku, ktorý organizuje Centrum AVARE, vychádzajúc zo svojej praxe a poznatkov.

Odborný seminár je určený pre pedagógov základných škôl, materských škôl, špeciálnych pedagógov, psychológov a pomáhajúce profesie. Jeho cieľom je oboznámenie sa s neurofyziologickými príčinami porúch učenia, správania a koncentrácie – čo je potrebné si všímať v predškolskom a školskom veku. Seminár vás taktiež oboznámi s celkom novým pohľadom na možnosť prevencie týchto porúch, ale aj na ich diagnostiku a odstraňovanie prostredníctvom metódy INPP, vytvorenej Inštitútom neuro-fyziologickej psychológie v Chesteri vo Veľkej Británii.

Kedy: 18.2.2015 (streda)
Kde: Hotel Medium, Tomášikova 34, Bratislava – Ružinov
V čase: od 9:30 do 16:30 hod.
Cena: 35

[box type=“info“ style=“rounded“ border=“full“]Tento informačný seminár je vynikajúcou teoretickou prípravou na prakticky orientovaný kurz, ktorý sa bude konať začiatkom roka 2015 v Bratislave. Lektorkou kurzu bude Mgr. Katarína Sipos, licencovaná terapeutka a lektorka s viacročnou praxou v tejto oblasti na Slovensku. Ukážku praktického kurzu, organizovaného Centrom AVARE si môžete pozrieť na tomto linku.[/box]

V prípade vášho záujmu prihlásiť sa na seminár, vyplňte prosím prihlášku tu. Po vyplnení prihlášky obdržíte email s podrobnými informáciami o platbe účastníckeho poplatku.

KURZ BUDE REALIZOVANÝ ZA PODMIENKY, ŽE SA PRIHLÁSI DOSTATOČNÝ POČET ÚČASTNÍKOV

Príďte sa presvedčiť o tom, že spojením teoretických poznatkov s praxou, získame veľmi účinný a efektívny nástroj pre pomoc tým, ktorí ju potrebujú. Pre viac informácií o metóde INPP, kliknite na www.avare.sk.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

Ďalšie zaujímavé články

Spoločenské stolové hry

Spoločenské stolové hry

Vonku začína byť chladnejšie, tak si trošku pripomeňme, aké úžasné veci nás môžu naučiť spoločenské