Článok

PRÁZDNINOVÉ ZVÝHODNENIE CIEN V CENTRE AVARE

Vytvorené 04 júl, 2014 o 2:16 pm Autor v Aktuality

Milí priatelia, klienti, odborníci a priaznivci Centra AVARE,

na letné mesiace júl AKCIOVYa august 2014 sme pre Vás pripravili zaujímavú ponuku, ktorú by sme Vám prostredníctvom tohto mailu chceli predstaviť.
Po dynamickom školskom roku chcú rodičia prirodzene dopriať svojím ratolestiam oddych, uvoľnenie a spestrenie voľných chvíľ. Vypnúť povinnosti a nespútane sa venovať krásam detstva a sebe navzájom. Centrum AVARE sa k tomuto naladeniu určite pripája a pridáva ešte niečo navyše.

Prázdninové zvýhodnenie cien v Centre AVARE, na niektoré služby zľava až do 40%.

letoAk ste počas školského roka v kolotoči povinností hľadali vhodný voľný čas, aby ste navštívili naše Centrum, lebo máte dojem, že ste Vaše dieťa našli v rôznych popisoch na našej internetovej stránke, alebo Vám to odporučili odborníci, či priatelia a zatiaľ ste nenašli čas, odhodlanie, alebo Vás odradili finančné náklady súvisiace so službami, spravte tak práve počas prazninových dní za zvýhodnené prázdninové ceny.

 

Klienti, ktorí v júli a auguste 2014 absolvujú úvodnú konzultáciu v Centre AVARE, získajú zaujímavý balík zliav s uplatnením na celý intervenčný proces spolupráce s Centrom AVARE. Naše služby Vám ponúkame počas celých letných prázdnin.

Kontaktujte nás tu a my Vám radi poskytneme bližšie informacie k ďalšiemu postupu.

Prajeme Vám krásne prázdninové dni 🙂