Aký bol Váš začiatok roka?

Na úvod si dovoľujeme vám všetkým popriať všetko dobré v novom roku, veľa pohody, radosti, menej stresu zo školy, viac úsmevu a čo najviac zdravia! :-)

Nevieme, ako začal rok vám, no nám krajšie ani začať nemohol. Dovoľte nám podeliť sa o túto milú skúsenosť s vami. Na kontrolné stretnutie prišiel chlapec, ktorý už pár mesiacov cvičí, a teda by bolo aj vzhľadom na jeho vek svojím spôsobom opodstatnené, keby aj protestoval, a už by sa mu cvičiť ani nechcelo. On však sám od seba povedal:

„Pred prázdninami, keď sme mali toľko písomiek a učenia, som si všimol, že sa mi učí oveľa ľahšie, čítam rýchlejšie a už konečne aj rozumiem tomu čo čítam. Písmo mám krajšie a z diktátu som už konečne mal dvojku a nie samé štvorky!“ Na našu otázku či je ešte odhodlaný cvičiť ďalej jednoznačne, bez zaváhania odpovedal: „Tie cviky mi fakt dosť pomáhajú, takže mi nerobí ani trochu problém pokračovať až do konca!“

Reakcia jeho maminy bola podobná: „Je pravda, že je podstatne samostatnejší aj v učení. Už mu to toľko netrvá, nemusím s ním tak veľa bojovať, kým si k tomu vôbec sadne. A čo ma dostalo úplne bolo, keď povedal, že na Vianoce si praje knihu! To, v čo som ani nedúfala, sa normálne stalo skutočnosťou a ja sa z toho veľmi teším!“

Toto je príbeh jedného siedmaka. Takých príbehov však máme v našom centre oveľa viac. My vám teda z celého srdca prajeme, aby ste v tomto roku našli tú správnu cestu, pomoc a aby ste sa mohli tešiť z úspechov rovnako, ako tento náš mladý kamarát!

Všetko dobré v celom roku 2013 vám praje kolektív Centrum AVARE.

Ďalšie zaujímavé články

Spoločenské stolové hry

Spoločenské stolové hry

Vonku začína byť chladnejšie, tak si trošku pripomeňme, aké úžasné veci nás môžu naučiť spoločenské