Kurz Bilaterálnej integrácie – 2. deň

Druhý deň kurzu Bilaterálnej integrácie je za nami.

Dnes sme sa rozprávali o ťažkostiach pri križovaní stredovej línie, o tom, na čo všetko to môže mať dopad a čo sa s tým dá robiť.
Prešli sme si diagnostiku a porozprávali sa o potrebe komplexného pohľadu na klienta.

Všetci účastníci sa posunuli o veľký kus ďalej a pracovali ako včeličky 💪🏻🥰 Na všetko z výšky dohliada náš skvelý účastník – fyzioterapeut Martin (áno, konečne nejaký chlap na kurze 👏🏻😂). Som pod jeho drobnohľadom. Musím správne stáť aj sedieť, inak mám prúser 😃 a naopak on si pekne musí prejsť všetkými cvikmi a neflákať sa! Aj takto krásne si vieme vzájomne odovzdať to, čo tomu druhému dokáže pomôcť.

Aj o tom sú naše kurzy. Všetky kurzy, nielen kurz Bilaterálnej integrácie. O dôvere, priateľstve, zdielaní a smiechu, nielen o nových poznatkoch. Pretože na všetkom vždy záleží.

Každý zo skupiny posúva svoje limity a robí maximum. A tak je to správne. Na záver dňa sme mali tú česť spoznať jedného absolútne úžasného malého človiečika, ktorého mamina za nami prišla, aby sa uistila, či všetko v jeho vývine prebieha tak ako má. Bol to nádherný zážitok, ktorý sa ponesie so mnou ešte určite nejaký čas. Byť súčasťou toho ako vám dieťa dá tú dôveru a pustí vás k sebe bližšie, mi vždy dá pocit obrovskej vďaky a pokory.

Tešíme sa na všetko, čo prinesie zajtrajší, záverečný deň kurzu ❤️

Kurz Bilaterálnej integrácie

Ďalšie zaujímavé články

Spoločenské stolové hry

Spoločenské stolové hry

Vonku začína byť chladnejšie, tak si trošku pripomeňme, aké úžasné veci nás môžu naučiť spoločenské